Forum Programowanie c++, delphi Ostatnio aktywny: Nigdy
Nie zalogowany [Zaloguj ]
Pokaż koniec
Wersja do druku | Zapisz | Dodaj do Ulubionych   Wyślij nową wiadomość Sonda:
Autor: Temat: Pewnie banalny problem - pomożecie?
swistak
Newbie
*

Zarejestrowano: 8-9-2011

sad.gif wysłano w 8-9-2011 o godz. 13:41 Odpowiedz cytując
Pewnie banalny problem - pomożecie?

witam

jestem tutaj nowy, więc nie wkurzajcie się na mnie, że trafiłem nie tam, gdzie trzeba:) zacząłem się uczyć (przez zabawę) asp i rzeczy z tym związanych. chciałem zrobić sobie możliwość przeglądania danych do 7 dni wstecz. kod wygląda tak:

for i=6 to 0 step -1
ii=date()-i
Response.write "<A href=default.asp?dzien=" & ii & ">" & right((date()-i),2) & "</A> "
next

wszystko się ładnie wyświetla. jest siedem dni, klikam i widzę w pasku adresu, że daty zmieniają się tak jak powinny. ale żeby się dodatkowo o tym przekonać, to poniżej komendy 'next' wstawiłem jeszcze

Response.Write (ii)

chciałem w ten sposób sprawdzić, czy data się zmienia. i tu pojawił mi się zonk. wyświetla mi cały czas aktualną datę. a wydawało mi się, że po kliknięciu powinna być wstawiona zmieniona data. wiem, że to może być drobnostka, ale przecież każdy kiedyś zaczynał. będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

pozdrawiam i dziękuję :)
Pokaż profil użytkownika Pokaż wszystkie wiadomości użytkownika Użytkownik U2U
Wyślij nową wiadomość Sonda:

Pokaż początek

Sitemap
Copyright © 2005-2007 by coding-portal.com
Programowaniedla każdego. Programowanie w c++, java, delphi, pascal, perl oraz innych językach. Tworzenie stron w html, xhtml, php z użyciem mysql, css oraz ich pozycjonowanie. Zapraszamy do udziału w życiu naszego forum!
[zapytań: 15]
[PHP: 75.6% - SQL: 24.4%]