Forum Programowanie c++, delphi Ostatnio aktywny: Nigdy
Nie zalogowany [Zaloguj ]
Pokaż koniec
Wersja do druku | Zapisz | Dodaj do Ulubionych   Wyślij nową wiadomość Sonda:
Autor: Temat: linkuj.pl
Marduk
Member
**

Zarejestrowano: 7-1-2006

[*] wysłano w 3-3-2006 o godz. 23:39 Odpowiedz cytując
linkuj.pl

Ostatnio na różnych forach spotykam się z adresem http://linkuj.pl/ . Czy ktoś może mi powiedzieć na jakiej zasadzie to działa i czy jest skuteczne? Nie jestem przekonany do takich sposobów pozycjonowania, ale tylko to mi zostaje - moje umiejętności w tej dziedzinie są znikome...

Pokaż profil użytkownika Pokaż wszystkie wiadomości użytkownika Użytkownik U2U
Sorror
Coder

Zarejestrowano: 17-12-2005
Miasto: New York/Wrocław

[*] wysłano w 4-3-2006 o godz. 02:30 Odpowiedz cytując

Dla banalnych i głupawych fraz w Polsce linkuj pro i linkor w zupełności wystarczają. Generalnie pierwszą rzeczą, na którą powinniśmy zwracać uwagę jest to, czy system dostarcza nam linki stałe (czyli nie rotacyjne, jeśli ktoś umieszcza nasz link, powinien on tam zostać na stałe zamiast zniknąć po tygodniu i pojawić się gdzie indziej). Jest to ważne dlatego, iż G przez ostatnie dwie zmiany algorytmów walczył właśnie z linkami rotacyjnymi - czy mu się to do końca udało? Moim zdaniem nie, dlatego nawet systemy rotacyjne wciąż jakąś tam wartość mają.

Pokaż profil użytkownika Pokaż wszystkie wiadomości użytkownika Użytkownik U2U Ten użytkownik posiada komunikator Gadu-Gadu
Sorror
Coder

Zarejestrowano: 17-12-2005
Miasto: New York/Wrocław

[*] wysłano w 5-3-2006 o godz. 03:16 Odpowiedz cytując

Dodam jeszcze, iż systemy zagraniczne (zwłaszcza automatycznej wymiany) mają również i u nas dużą wartość. Warto więc się zainteresować.

Pokaż profil użytkownika Pokaż wszystkie wiadomości użytkownika Użytkownik U2U Ten użytkownik posiada komunikator Gadu-Gadu
Wyślij nową wiadomość Sonda:

Pokaż początek

Sitemap
Copyright © 2005-2007 by coding-portal.com
Programowaniedla każdego. Programowanie w c++, java, delphi, pascal, perl oraz innych językach. Tworzenie stron w html, xhtml, php z użyciem mysql, css oraz ich pozycjonowanie. Zapraszamy do udziału w życiu naszego forum!
[zapytań: 15]
[PHP: 81.5% - SQL: 18.5%]