Forum Programowanie c++, delphi Ostatnio aktywny: Nigdy
Nie zalogowany [Zaloguj ]
Pokaż koniec
Wersja do druku | Zapisz | Dodaj do Ulubionych   Wyślij nową wiadomość Sonda:
 Strony:  1  2
Autor: Temat: [C#] Otwarty projekt
v3r0m
C# Coder

Zarejestrowano: 18-12-2005
Miasto: Grodzisk Maz.

Nastrój: Świetny, jak zawsze ;[

[*] wysłano w 20-7-2006 o godz. 17:22 Odpowiedz cytując
[C#] Otwarty projekt

Dzień dobry. Na początku zaznaczam, że niniejszy temat jest tylko propozycją. Otóż z chęcią rozpocząłbym współpracę z ludźmi tu obecnymi nad projektem (jest parę osób, na których obecność szczególnie liczę). Sam właściwie nie wiem co to miałoby być. Tutaj proszę Was o propozycję tematu tego projektu, jestem absolutnie otwarty na Wasze propozycję. Teraz napiszę to jakoś konkretnie.

Język: C#

Temat: ?? - czekam na propozycje (preferowałbym WinForms, ew. jakaś biblioteka)

Gdzie: CodePlex (http://www.codeplex.com/) - ew. SourceForge, choć wolę to pierwsze jako coś innowacyjnego

Kogo szukam: praktycznie wszystkich, którzy znają choć trochę C# i .NET, projekt nie będzie restrykcyjny - mam zamiar się tutaj z Wami nauczyć jak najwięcej, a nie stworzyć program światowej klasy.. Aha mile widziane jakieś umiejętności graficzne i webowe, gdyż takich w ogóle nie posiadam :p

Czekam na zgłoszenia chętnych (wpisujcie po prostu posty) i propozycję tematu. Jednocześnie zaznaczam, że dziś wyjeżdżam i następny odzew będzie jak wróce - 31 lipca.

Pozdrawiam i zapraszam!

Pokaż profil użytkownika E-Mail Użytkownika Pokaż wszystkie wiadomości użytkownika Użytkownik U2U v3r0m's Aim Ten użytkownik posiada komunikator Gadu-Gadu
MitS
Top Coder

Zarejestrowano: 1-1-2006
Miasto: Olsztyn

Nastrój: Uhahany

[*] wysłano w 20-7-2006 o godz. 20:42 Odpowiedz cytując

W C# ci nie pomogę bo sam zaczynam ten język, ale w grafice czemu nie ...

Pokaż profil użytkownika E-Mail Użytkownika Pokaż wszystkie wiadomości użytkownika Użytkownik U2U MitS's Aim Ten użytkownik posiada komunikator Gadu-Gadu
hellsource
Coder

Zarejestrowano: 17-12-2005

[*] wysłano w 20-7-2006 o godz. 21:15 Odpowiedz cytując

Jestem za... wymyślania tematu się nie podejmuję. Proszę jeszcze określić ilość osób pracujących przy projekcie (górną granicę), wykorzystywane technologie itd.

Takie spontaniczne wymyślanie tematu większego programu może być ciekawe :faja:
Pokaż profil użytkownika Pokaż wszystkie wiadomości użytkownika Użytkownik U2U
v3r0m
C# Coder

[*] wysłano w 20-7-2006 o godz. 23:20 Odpowiedz cytując

Wysłane przez hellsource
Proszę jeszcze określić ilość osób pracujących przy projekcie (górną granicę), wykorzystywane technologie itd.

Nie wiem, nie wiem helly, wszystko zależy od odezwu ludzi, zdecyduję wszystko zaraz po powrocie.. No i cieszę się, że zgłosiła się doświadczona osoba jak Ty ;D. Nie mam jako takiego doświadczenia jako organizator, ale mam nadzieję, że przy okazji tego projektu je nabędę ;>

Wysłane przez hellsource
Takie spontaniczne wymyślanie tematu większego programu może być ciekawe :faja:

Tiaa, więc wszystki wizjonerów proszę na proponowanie wszystkiego (no prawie :D) co Wam przyjdzie do głowy.. Najlepiej niech to będzie coś czego nie ma tysięcy w necie, i coś co może przy dużym szczęściu zostanie zauważone. To chyba tyle..

PS. Za 5 godzin wyjeżdżam, to chyba będzie nudny pobyt :(

[Wyedytowany dnia 20-7-2006 > v3r0m]

Pokaż profil użytkownika E-Mail Użytkownika Pokaż wszystkie wiadomości użytkownika Użytkownik U2U v3r0m's Aim Ten użytkownik posiada komunikator Gadu-Gadu
v3r0m
C# Coder

[*] wysłano w 31-7-2006 o godz. 19:08 Odpowiedz cytując

Tak więc wróciłem (tak, było dość nudno, tylko tyle dobrze, że przeczytałem 2 książki - jedna o C# :D) i jestem negatywnie rozczarowany.. Brak jakiegokolwiek odzewu.. jeśli tak dalej pójdzie to projekt umrze zanim się narodzi.., a spodziewałem się więcej ambicji od użytkowników tego forum..
Jednocześnie zachęcam do deklaracji, propozycji tematów i ogólnych pomysłów, bez tego się nie ruszy :(

hellsource
Coder

[*] wysłano w 1-8-2006 o godz. 15:12 Odpowiedz cytując

Propozycja programu: aplikacja na wzór Subiekta - programu do obsługi sprzedaży, wykorzystywanego w wielu firmach.
v3r0m
C# Coder

[*] wysłano w 1-8-2006 o godz. 23:11 Odpowiedz cytując

Hmm ok, podaj jeszcze więcej szczegółów na temat Twojej propozycji, tj. "ficzerów" aplikacji którą byśmy zakodowali.

Jednocześnie czekam na dalsze propozycje..

v3r0m
C# Coder

[*] wysłano w 2-8-2006 o godz. 16:45 Odpowiedz cytując

Moja propozycja: kompleksowe narzędzie do backupu - wiem, że jest ich sporo, ale w C# widziałem jedno i to bardzo uproszczone.

Poza tym niestety chyba nic z tego nie wyjdzie, bo spodziewałem się dynamicznego rozwoju topicu, a tymczasem..

hellsource
Coder

[*] wysłano w 5-8-2006 o godz. 10:50 Odpowiedz cytując

v3r0m: zawsze możemy rozpocząć projekt w dwie osoby. Można go przemyśleć, rozpisać odpowiednie funkcje i czekać na większe zainteresowanie. Nie wszyscy są chętni do takich projektów - mają swoje zajęcia i nie zawsze kochają C#.
v3r0m
C# Coder

[*] wysłano w 5-8-2006 o godz. 13:01 Odpowiedz cytując

Ok helly, jeśli możesz - masz czas i chęci się zaangażować to spoko, możemy zaczynać w 2 osoby. Jak będziesz miał chwile to daj znać, na gg najlepiej.

//A teraz trochę prywaty: może w międzyczasie zrobimy jakieś płatne zlecenia, żeby się przy okazji dorobić?:)

[Wyedytowany dnia 5-8-2006 > v3r0m]

Strony:  1  2
Wyślij nową wiadomość Sonda:

Pokaż początek

Sitemap
Copyright © 2005-2007 by coding-portal.com
Programowaniedla każdego. Programowanie w c++, java, delphi, pascal, perl oraz innych językach. Tworzenie stron w html, xhtml, php z użyciem mysql, css oraz ich pozycjonowanie. Zapraszamy do udziału w życiu naszego forum!
[zapytań: 15]
[PHP: 93.3% - SQL: 6.7%]