Forum Programowanie c++, delphi Ostatnio aktywny: Nigdy
Nie zalogowany [Zaloguj ]
Pokaż koniec
Wersja do druku | Zapisz | Dodaj do Ulubionych   Wyślij nową wiadomość Sonda:
Autor: Temat: Iron Squad - Poszukiwany programista do projektu JA2: Last Stand
Len
Newbie
*

Zarejestrowano: 27-12-2007

[*] wysłano w 28-12-2007 o godz. 14:00 Odpowiedz cytując
Iron Squad - Poszukiwany programista do projektu JA2: Last Stand

Witam,
Jeśli jesteś fanem serii Jagged Alliance to nazwa tematu z pewnością coś Ci mówi. Jestem założycielem grupy Iron Squad istniejącej od 30 grudnia 2004 r., więc już 3 lata. grupa ta zajmuje się tworzeniem modyfikacji i spolszczeń do gier z serii Jagged Alliance. IS liczy 11 osób, na swoim koncie ma kilka spolszczeń, obecnie pracuje nad trzema kolejnymi. W skład grupy wchodzą najróżniejsi graficy, mapperzy, moderzy i programista. No właśnie, programista bo jest tylko jeden, a zważywszy na skalę projektu - zdecydowanie za mało.

Jagged Alliance 2 Last Stand to zapowiedziana w czerwcu 2007r. nowa modyfikacja do JA2. Pisały o niej takie portale jak Gry.Gery.pl, Gry-Online, RTS Area itp. W dniu zapowiedzi ukazał się również teaser, który obejrzeć możecie na Gry.Gery.

Zamierzamy do gry wprowadzić takie elementy jak cutscenki w formie filmików (ten kto grał w JA2, wie jakie były wcześniej), jeżdżące pociągi i wiele innych, których nie chcę zdradzać bo konkurencja nie śpi. Jaka jest pewność, że projekt nie padnie po paru miesiącach? A no taka, że grupa istnieje już 3 lata, ma stabilną pozycję, jest znana nie tylko fanom serii a jej szef (ja) to człowiek, który musi skończyć to co zaczął :)

Wiedzcie, że kod źródłowy Jagged Alliance 2 jest ogólnie dostępny, modyfikacje można więc wprowadzać. Zagraniczni moderzy wprowadzili już m.in. padający deszcz, jeżdżące czołgi, wyższe rozdzielczości itp. itd.
Poszukuję programisty jako współpracownika lub na stałe w grupie. Zaznaczam, że nikogo nie zamierzam zmuszać do pracy. Każdy ma swoje życie, swoje sprawy i ja to szanuje.

Za wszelki odzew będę bardzo wdzięczny.

Pokaż profil użytkownika Pokaż wszystkie wiadomości użytkownika Użytkownik U2U
Wyślij nową wiadomość Sonda:

Pokaż początek

Sitemap
Copyright © 2005-2007 by coding-portal.com
Programowaniedla każdego. Programowanie w c++, java, delphi, pascal, perl oraz innych językach. Tworzenie stron w html, xhtml, php z użyciem mysql, css oraz ich pozycjonowanie. Zapraszamy do udziału w życiu naszego forum!
[zapytań: 15]
[PHP: 85.1% - SQL: 14.9%]